Tel.: +420 736 141 686 email: info@frepro-tork.cz

TORK 473179 – Tork skládaná kuchyňská utěrka na čištění W4, netkaná text., bílé, 4x 75 útr - Karton

Kód: TK 473179 KT
Neohodnoceno
Značka: TORK
2 262,70 Kč 1 870 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Udržet kuchyni i přes hektický provoz v čistotě je s těmito víceúčelovými kuchyňskými utěrkami snadné. Díky silnému, vysoce savému materiálu s nimi zvládnete v mžiku setřít i větší množství rozlitých tekutin. Navíc jsou odolné vůči teplu a zůstávají pevné i v mokrém stavu, proto je jejich používání bezpečné a spolehlivé. Vzhledem k tomu, že jsou tyto čisticí utěrky vyrobeny z vláken biologického původu* a dodávány v obalech z recyklovaných materiálů, můžete snížit také svůj dopad na životní prostředí. Při použití v kombinaci s našimi zásobníky na čisticí utěrky Tork W4 navíc omezíte plýtvání a podpoříte dodržování hygieny. * Produkt je sdružením TÜV Austria certifikován OK Biobased


  • Nenakupujte více typů čisticích utěrek pro různé kuchyňské úkoly – tato utěrka ze silného materiálu na bázi bavlny si poradí s jakýmkoli nepořádkem.
  • Čistěte horké povrchy bezpečně a úspěšně pomocí této čisticí utěrky odolné vůči teplu.
  • Zlepšete výsledky svého provozu v oblasti udržitelnosti – tento výrobek je 100% přírodního původu. * Produkt certifikovaný OK Biobased, TÜV Austria.
  • Dobrá absorpce pro stírání rozlitých tekutin
  • Zlepšete výsledky svého provozu v oblasti udržitelnosti – obal tohoto produktu je vyroben ze 100% recyklovaných vláken a nejméně z 30 % z recyklovaného plastu.

Velikost útržku: 41,5 x 35,5 cm
Počet útržků v balení: 75
Počet kusů v kartonu: 4 (300 útržků)

Doplňkové parametry

Kategorie: Systém W
Hmotnost: 3.8 kg
Kód náplně / systém:: Průmyslové utěrky W4
Kvalita:: Ostatní
Počet kusů v kartonu:: 5 Ks / karton