Tel.: +420 736 141 686 email: info@frepro-tork.cz

KLEENEX® FRESH Luxusní čistící pěna na ruce - jednolitrová kazeta / zelená / 1L

Kód: KC 6386
Neohodnoceno
360,58 Kč 298 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní pěnový prostředek na mytí rukou Kleenex® Fresh je základním čisticím prostředkem do jakékoli toalety. Luxusní pěnový prostředek na mytí rukou se svěží vůní, obohacený o výtažky z Aloe vera a okurek, zajišťuje osvěžující, účinné a příjemné mytí rukou. Luxusní pěnové mýdlo pomáhá důkladně mýt ruce, ale smývá se rychleji než běžné mýdlo, což vede k menší spotřebě vody a kratšímu mycímu času.  Náhradní náplň je navržena pro snadnou a rychlou instalaci prostým zatlačením a zacvaknutím. Jakmile je náhradní náplň prázdná, lze ji pro úsporu místa stlačit. Po vyjmutí dávkovací pumpy ji lze navíc kompletně recyklovat. Dostupné také ve vůních Energy a Joy (kódy výrobku 6385 a 6387). Kompatibilní se zásobníky na prostředek na mytí rukou Aquarius™ (kód výrobku 6948 a 7173) a Kimberly-Clark Professional™ (kód výrobku 8973).  • Používá jedinečný systém dvojité pumpičky se síťovinou, který vám umožňuje používat kvalitní, a přitom nákladově efektivní produkt.

  • Tento dermatologicky testovaný čisticí prostředek na ruce, který je speciálně navržený pro časté použití, zanechává pokožku vláčnou a je šetrný i k té nejcitlivější pokožce.

  • Luxusní pěnový prostředek na mytí rukou Kleenex® Fresh disponuje evropskou ekoznačkou, což je zárukou toho, že je v každé fázi procesu vyráběn odpovědně.

Obsah: 1000 ml
Počet dávek: 2500
Počet kusů v kartonu: 6

Doplňkové parametry

Kategorie: Tekuté náplně
Hmotnost: 1.1 kg
Typ spotřebního materiálu:: Péče o pokožku